Konflikt zębów mądrości z kanałem żuchwy

W grudniu 2015 miałem usuwane chirurgicznie dwa zęby - ósemki. Z opisu tomografu: konflikt zębów mądrości z kanałem żuchwy. Usunąłem z powodu dużych bóli głowy. Chirurg wspomniał, że w trakcie zabiegu otworzył mu się kanał nerwowy. Mimo, że RTG wskazuje, że kość już się odbudowała, to bóle z lewej strony głowy, czoła (prądy, mrowienie) i promieniujące od żuchwy do klatki piersiowej i żołądka nadal są. Dostaję Pregabalin. Czy stosować Neurovit i jakie prądy galwaniczne czy jonoforezę z wit. B1?

Sugeruję zbadanie zgryzu pod kątem zwyrodnienia stawu skroniowo-żuchwowego, suplementację enzymami proteolitycznymi (np. Wobenzym) i nagrzewanie rejonu ekstradycji.