Krwawienie międzymiesiączkowe: przyczyny

Witam. W tamtym miesiącu normalnie miałam okres. Po tygodniu od okresu wystąpiły u mnie krwawienia międzymiesiączkowe lekkie przez 2 dni. W tym miesiącu miałam okres normalnie po 28 dniach. Od ostatniego (nie od krwawień) po tygodniu (teraz) znowu mam krwawienia, tylko silniejsze już 3 dzień. Nie wiem co się dzieje. Nie wiem czy to przez stosunek z chłopakiem, bo niedawno kochałam się z nim po raz pierwszy. Czy jest to powiązane z tamtym miesiącem. Co to może być?? Skąd się wzięły u mnie krwawienia międzymiesiączkowe skoro nigdy wcześniej ich nie miałam? zawsze wydaje mi się, że z moim okresem było wszystko w porządku, raczej był regularny itp. Teraz mocno niepokoją mnie te krwawienia międzymiesiączkowe. Czy to może być objaw ciąży? A może to jakaś choroba, która w ten sposób daje o sobie znać? Proszę o jakąkolwiek informację, bo nie wiem już co mam myśleć.
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Dodatkowe plamienia mogą pojawiać się z powodu zaburzeń hormonalnych np po stresie , nadmiernym wysiłku, odchudzaniu.
Mogą być objawem nieprawidłowości w macicy.
Czy przyjmuje Pani środki antykoncepcyjne?
Z poważaniem