Krwawienie po zabiegu łyżeczkowania macicy u 48-latki

WitamMam 48 lat ,17 września przeszłam zabieg łyżeczkowania macicy z powodu długiego krwawienia(12 dni). Po zabiegu wystąpiło plamienie przez 11 dni które zmienia się w krwawienie przypominające miesiączkę.Czy to prawidłowość po takim zabiegu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Plamienia czy też krwawienia mogą pojawiać się po tego typu zabiegach. Warto jednak zauważyć iż powinny być one z dnia na dzień coraz bardziej skąpe.