Krwawienie w drugim tygodniu ciąży a możliwość poronienia

Witam, jestem w 2 tygodniu ciąży jednak wystąpiły u mnie ostatnio bóle brzucha oraz bardzo mocne krwawienie, wydaje mi sie, ze z małymi zakrzepami. Wydaje mi sie, ze mogłam poronic. Czy jest to możliwe? Podkreślam jeszcze, ze to nie był czas na mój okres.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania beta hCG i jego przyrostu w przeciągu 48h trudno to stwierdzić.