Lęk i panika przy nerwicy lękowej

Witam. Chciałabym się poradzić. Cierpię na nerwice lękowa i ciągle się boje że mi się coś stanie. Pewnego razu śniło mi się ze jedna osoba mówiła mi ze mam nerwice a druga ze mam guza. Jak wstałam na drugi dzień a spałam w samochodzie wstałam i zaczęłam czuć ze mam coś w glowie. Trudno mi określić co to jest. Nie boli mnie to ale czuje ze jet. Możliwe jest ze poproś tu sobie w mówiłam ze coś mam?

Witam,
czy oprócz tego snu z jakiegoś innego powodu podejrzewa Pani istnienie tego guza? Obawy o swoje zdrowie mogą wynikać z nerwicy. Czy leczy się Pani gdzieś? Jeżeli nie, to proponowałabym wizytę u psychiatry i psychoterapeuty. To pomogłoby Pani poradzić sobie z lękami.
Pozdrawiam.

Witam. Myślę, że najlepszym wyjściem będzie przeprowadzenie diagnostyki. Przede wszystkim wykluczenie przez neurologa zmian w ośrodkowym układzie nerwowym, następnie - badanie i leczenie psychiatryczne (ew. psychoterapeutyczne). Absolutnie możliwym jest ze Pani "po prostu sobie w mówiła ze coś ma". Jest to tzw. somatyzacja objawów.
Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Lenartowicz