Leki na drżenie rąk u 14-latka

witam ,mój 14 letni syn ma rozpoznane drżenie zamiarowe od urodzenia w tej chwili przyjmuje lek propranolol ale niema wielkiej poprawy .Co można by było jeszcze mu podać aby to drżenie rąk opanować,bardzo proszę oporade.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Propranolol jest najlepszym preparatem w tej sytuacji. Jeśli nie ma efektów leczenia, być może konieczne jest zwiększenie dawki. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą neurologiem, który prowadzi leczenie dziecka.