Liszaj twardzinowy przerostowy w miejscu intymnym

Witam. Mam problem ze sromem . Pobrany wycinek wykazał liszaj twardzinowy przerostowy ( lichen sclerosus hypertrophicus). Czy oba to leukoplakia, dystrofia przewlekła. stan przedrakowy. Obecnie stosuję tylko maści . Pozdrawiam

Zachęcam więc Panią do systematycznego leczenia. Maści steroidowe mają udowodnioną skuteczność w leczeniu tej choroby. Konieczne są też regularne kontrole lekarskie, tak aby wszelkie nieprawidłowości i niepewności móc szybko wykluczyć.