Małe i czerwone krostki na klatce piersiowej i grzbiecie

Witam mam 20 lat i mam problem z czymś w rodzaju trądzika(chrostki małe czerwone) pojawiają mi się one na grzbiecie oraz mniej na klatce piersiowej. Czy przyczyną może być pot? Ćwiczę dużo wytrzymałościowo gdzie się dużo potu. Gorące długie prysznice czy może zły płyn do mycia? Stosuję dietę, mało ostrego itd. Prysznic biorę zawsze minimum raz dziennie i 2 po ćwiczeniach. Zacząłem stosować mydło naturalne, zimniejsze prysznice, widać poprawę, ale czy można jeszcze jakoś zwiększyć efektywność?

Witam,
przede wszystkim należałoby ocenić czy zmiany są alergiczne, wypryskowe czy trądzikowe.
Proponuję aby obejrzał Pana dermatolog.
Pot może przyczyniać się do ich powstawania.

pozdrawiam!