Małe rozmiary tarczycy a niedoczynność

Witam, 2miesiące temu stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy. Po badaniu USG okazało się, że mam za małą tarczycę: wielkość prawego płata: 10,5x13,7x35,6mm obj.: 2,5ml. Lewy płat: 7,5x11,5x30mm obj.: 1,3ml. Po zrobieniu ponownych badań TSH i FT4 wszystko było w normie. Objawy mam takie jak osoby chorzy na tarczycę. Co powinnam zrobić? Czy to może być haschimoto?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę skonsultować się z endokrynologiem, hormony tarczycy wyrównały się bez leczenia? Jeśli tak myślę, że wskazana byłaby obserwacja i ponowne badanie ich poziomu za kilka miesiecy.
Pozdrawiam