Mam 22 lata, martwi mnie zaczerwienienie żołędzia, pieczenie i swędzenie po wytrysku.

To było tak... Pewnego dnia odczuwałem pieczenie i dyskomfort tak jakby w środku... Byłem u lekarza i dał mi leki... Jest lepiej, ale biorę je już 3 tygodnie, jednak pozostały objawy: pieczenie, swędzenie po wytrysku, co zaczeło się jakieś 5 lat temu... tylko w tamtym czasie zaczynało się to wszystko po kilku godzinach, a teraz to od razu, a co za tym idzie muszę się bardzo szybko myć, a potem jest OK... Ale plamy zostają (które z czasem robiły się coraz większe). To jest bardzo męczące... Lekarze nie pomagają, byłem u urologów i nic... Z góry dziękuję za pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Objawy, które Pan podaje, mogą pojawiać się w przebiegu grzybicy. Wówczas leczenie tylko Pana będzie doprowadzało do ponownego pojawienia się objawów po współżyciu - konieczne jest równoczesne leczenie obu partnerów. Podobne objawy mogą pojawiać się także w wyniku nadwrażliwości na jakąś substancję - na przykład na lateks, środki nawilżające. Najlepiej skorzystać z pomocy dermatologa, który zaleci odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam.