Mdłości i bóle brzucha a współżycie kilka dni przed miesiączką

miesiączke miałam 4,10,współzyłam 24.10 cykle są od 22 do 26 dni po współzyciu miesiączka była 1 listopada następna 1 grudnia czy moge byc w ciązy mam mdłosci i bóle brzucha

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli wystąpiły po współżyciu dwa krwawienia miesięczne to jest to mało prawdopodobne, jednakże proszę wykonać test ciążowy bo jest bardzo mała możliwość że może być Pani w ciąży. Jednakże jeżeli wynik będzie negatywny proszę o konsultację z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.