Wyraźne bóle pleców i głowy a brak miesiączki

Witam, okres powinnam dostać 22 listopada, natomiast nie pojawił się do dzisiaj. Trzy dni temu robiłam test ciążowy wynik był negatywny. Wczoraj po stosunku pojawiły się jasno brązowe plamki i bardzo mało. Odczuwam tylko dość wyrazny ból pleców i głowy. Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co to może być i co się ze mną dzieje. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Opóźnienie krwawienia miesięcznego może wynikać z wiele powodów np. infekcja, zmiana trybu życia, podróże itp a także ciąża. Jeżeli do dnia dzisiejszego miesiączka nie wystąpiła proponuję udać się do ginekologa.