Brak miesiączki a negatywny test ciążowy i śluz z krwią

Witam wczoraj powinnam mieć okres :) planujemy drugą dzidZie :) nie dostałam okresu zrobiłam test ma drugi dzień wyszedł negatywny ale okresu nie mam tylko czasami na papierze w śluzie niteczki krwi :( i brzuch mnie pobolewa jak na okres . Myśle ze gdybym była test by już pokazał ostatnia miesiączka była 12 grudnia cykle co 28 dni regularne :) co mam o tym myślec

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę jeszcze trochę poczekać. Możliwe, że tym razem okres przyjdzie trochę później.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Opóźnienie miesiączki może wynikać np. z infekcji, stresu, podróży itp. Może np. negatywny test wynikać zbyt szybko wykonany, w zależności od stosunku. PRoponuję udać się do ginekologa jeżeli okres nie wystąpi w najbliższych dniach.