Migotanie przedsionków i nerwica

Witam. Od dłuzszego czasu mam problemy ze zdrowiem. Lecze śię na nerwice. Ostatnio pojawiły mi sie dziwne objawy dodatkowe. Mianowicie wyladowałem w szpitalu z migotaniem przedsionków i umiarawiano mnie lekami. Dodatkowe objawy to Zawroty glowy, kołatanie serca nawet po małym posiałku.Nocne bezdechy - bywa ze w nocy wyskakuje z łóżka bo sie dusze. Po spoczynku jak np ide po schodach czuje ze srce zaczyna mi kołatac. Leki które bore to hydroxyzyna 10 i tianesal od kilku dni.

Witam,
być może cierpi Pan na obturacyjny bezdech senny.
Duszności w nocy mogą wynikać również z napadowego migotania przedsionków.

Może Pan udać się do swojego lekarza rodzinnego, celem włączenia np. leków betaadrenolitycznych aby opanować powyższe objawy.

Pozdrawiam