Mój okres trwa 2 miesiące, co mam robić?

Mam 22 lata, urodziłam dziecko i wszystko było ok. Mój okres trwa teraz dwa miesiące. Na początku był to lekki brązowy śluz, potem przejawiał się w plamienia, a jeszcze później tak, jak normalny okres. Gdy nadchodził normalny okres, trwał on normalnie, ale i tak później krwawiłam, ale nie tak mocno. Nigdy nie stosowałam żadnych środków antykoncepcyjnych, nie jestem na nic uczulona, ani nie brałam żadnych antybiotyków. Proszę o poradę, co mam teraz zrobić?

Witam serdecznie,
Plamienia lub też krwawienia przez cały cykl wymagają konsultacji ginekologicznej. Mogą być one spowodowane przez zaburzenia hormonalne. Dlatego konieczne jest wykonanie odpowiednich badań.
Pozdrawiam