Możliwe przyczyny zaników pamięci

dzien dobry od dawna mam zaburzenia pamieci nie potrafie nawet prostych rzeczy z desek zbdowac jakbym nie mial muyslenia drza mi rece itd podstaowe badania wyszly ok moze tutaj opposzukam rozwiazania

Dzień dobry,

Proszę wybrać się na wizytę do neurologa - konieczne jest badanie neurologiczne i określenie przyczyny Pani dolegliwości. Proszę ich nie zbagatelizować.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz

Witam!
Powinien się Pan skintaktować z neurologiem, który podpowie, jakie specjalistyczne badania, powinien Pan zrobić.
Pozdrawiam, J.Pluta