Możliwość ciąży przy stosowaniu Atywii

zazywam tabletki antykoncepcyjne Atywia od roku przyjmuje je regularnie. Po 7 dniowej przerwie przyjelam pierwsza tabletke i odbylam stosunek z wytryskiem w srodku. czy jest to mozliwe ze zaszlam w ciaze? kolejne tabletki przyjmowalam regularnie, wystapilo krwawienie jednak nie tak obfite jak zawsze.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Potomstwa wśród osób stosujących tabletki antykoncepcyjne doczeka się 1 para na 200 w ciągu roku. Jest to najniższy wskaźnik spośród wszystkich metod antykoncepcji. Prawdopodobieństwo ciąży jest więc bardzo małe.