Mrowienia i drętwienia a badania

Witam Od 5tygodni dolegaja mi parestezje(tak to nazywa rodzinny) natomiast ich przyczyn nadal nie znam. Wapn,sod,potas,b12,cukier w normie, borelioza-wynik negatywny.Czekam na wizyte neurologiczna ale niepokoja mnie juz te mrowienia/dretwienia bo zaczelo sie od konczyn dolych,potem gorne a teraz jeszcze twarz ,jezyk i usta. Czy jest jeszcze jakies badanie, ktore powinnma wykonac przed wizyta neurologiczna zeby moc wykluczyc ewentualne choroby?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę poczekać na wizytę u specjalisty. W razie konieczności zostaną zlecone niezbędne badania.