Myśli wywołują silny ból brzucha

Wystarczy że pomyśle sobie o bólu brzucha a ten przychodzi i jest wowczas nie dozniesienia _wystepuje to jakos okolo 4 godzin od tego jak o nim pomysle) takie bole miewam od okolo 15 lat dodam ze jestem mezczyzna i mam teraz 21 lat. Chodzilem z tym do lekarza robilem badania krwi moczu USG gastroskopie wszystko wychodzilo super. Dodam jeszcze ze takie bole miewam okolo raz na 2 miesiace i trwaja od od 1 do 5 dni. Prosze pomóżci mi ostatnio gdy mnie bolał zaczolem miec juz myśli samobójcze.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!
Problemy które Pan opisuje niewątpliwie posiadają komponentę natury psychicznej. Być może cierpi Pan na zaburzenia o podłożu nerwicowym. W związku z tym, że dodatkowo pojawiły się myśli samobójcze sugeruję wizytę u lekarza psychiatry, który z pewnością będzie w stanie zaproponować odpowiednie postępowanie.