Nadmierne pocenie się pod jedną pachą

Czego objawem może być nadmierne śmierdzące pocenie się tylko jednej pachy?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy dokładnie ocenić skórę pod pachą, dlatego proponuję udać się do dermatologa.
Pozdrawiam

Prawdopodobnie jest to wynik zarówno innego rozmieszczenia jak i nadmiernej produkcji przez gruczoły potowe pod pachą. Polecam konsultacje u lekarza medycyny estetycznej , który po wykonaniu bezbolesnego testu dokladnie oceni miejsca pod pachami, które wymagają leczenia. Z metod tearpii polecałabym botox lub zabiegi z użyciem mikrofal.