Nagła gorączka, szybsze bicie serca i płytki oddech u 3-latka

Dziecko 3 letnie dostalo dzis naglej goraczki 38,2 i spi teraz ale ma szybszy oddech i serce jej szybciej bije. Co to moze byc? Jakis szybki atak infekcji czy co? Podalismy jej milifen i czekamy czy temp spadnie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli objawy nie ustąpią konieczna jest wizyta u pediatry. Infekcja jest możliwa.