Napadowe zawroty z gorszym widzeniem

Witam,mam objawy chorób,o których nie będę teraz wspominała,niepokoją mnie oczy głowa.Oczy mrużę o zmroku,a teraz i w dzień,zakładając okulary powstaje większy ból połączony z głową,źrenice nie powiększają się.Mam chwilowe bóle głowy miejscami ucisk lub dłuższe u nasady jakby napięcie,jakbym nosiła cement.Przy tym bardzo silne chwilami,napadowe zawroty z gorszym widzeniem.Lekarz rodzinny udaje,ze tego nie słyszy bo musiałby mnie gdzieś skierować,ja nie mogę już dłużej tak funkcjonować.Co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować się z lekarzem neurologiem, który po dokładnym zebraniu wywiadu, osobistym zbadaniu i ewentualnych badaniach dodatkowych wskaże odpowiednie leczenie. Pozdrawiam.