Napady szału i autoagresji u 27-letniej kobiety

Witam, Dziś po raz drugi miałam napad szału - zaczyna się od kłótni z chłopakiem, a kończy moim wybuchem płaczu,krzykiem, autoagresją(uderzyłam głową o parapet.Od dwóch lat mieszkamy za granicą. Po utracie pracy, mimo że znalazłam "lepszą" straciłam pewność siebie, czułam się gorsza (bo polka), "koleżanki" niechętnie ze mną rozmawiały, stałam się lękliwa i nieśmiała - brak mi motywacji do czegokolwiek... chyba boję się ludzi i użalam się nad sobą.Tak jest od maja tego roku. Czy to depresja..?

Dzień dobry,

Proszę poszukać polskojęzycznych terapeutów i/lub lekarza psychiatrę, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą po 1) zdiagnozować Pani dolegliwości, a po 2) zaproponować odpowiednią metodę leczenia (psychoterapia i/lub farmakoterapia).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza