Narośl po usunięciu pępka

Witam :) mój problem jest nietypowy gdyż po wycięciu pępka narosła mi druga narośl na samym jego środku wynik badania histopatologicznego to MASY Rogowe.Mam podejrzenie że to co teraz urosło jest fioletowe duże i powoli się rozrasta :( CO TO MOŻE BYĆ ? :( PROSZĘ O PODPOWIEDZI Z GÓRY DZIĘKUJE :-)

Masy rogowe to rozpoznanie mówiące o narastającym naskórku w tej okolicy. Jeżeli usuwano już podobną zmianę może zostało to wykonane niedoszczetnie i nieprawidłowy naskórek dalej odrasta. Proszę udać się do lekarza leczącego.