Nasienie w okolicach intymnych a ryzyko zapłodnienia

Uprawiałam z chłopakiem petting. Całował mnie w miejscu intymnym, przy czym dwa razy się spuścił, ale nie bezpośrednio na mnie. Jeżeli jakaś ilość nasienia dostała się w okolice miejsc intymnych to jaka możliwość jest ciąży ? Dodam, że palców mi nie wkładał do środka, tylko całował językiem. Jaka jest możliwość, że by ją dalej mógł językiem wepchnąć?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko zajścia w ciążę jest praktycznie równe zeru. Pozdrawiam