Nawracająca rana i problemy z leczeniem

Czym wysuszyć ranę która zamienia się w strupa i znów odpada i w koło to samo.

Małgorzata Panek

Niegojące się rany wymagają specjalnej opieki. Proszę pokazać ranę lekarzowi POZ.
Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Nie mogę ocenić rany, żeby udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ale można spróbować preparatów obkurczających (wyciąg z rumianku, maść cynkowa) i nie zdrapywać strupa do czasu aż sam nie odpadnie.