Swędzące krosty na całym ciele od kilku tygodni

Witam. Kilka tygodni zmagam się z duża ilością swędzących krostek na całym ciele, Czasami nawet w nocy przez sen zdrapuje. Niektóre są nawet rozmiarów pięciozłotówki, smarowałem maścią nowate ale ona tylko delikatnie łagodziła rany. Gdy przestałem smarować to pojawiał się efekt joja, wszystko wracało a nawet więcej ich się pojawia. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany powinien ocenić lekarz POZ lub specjalista dermatolog. Bezpośrednia ocena zmian oraz dokładne zebranie wywiadu umożliwi wdrożenie prawidłowego leczenia!