Nawracające stany zapalne u 11-miesięcznego dziecka

Witam, jestem zalamana ciąglym chorowniem mojej 11 miesięcznej córeczki Gabrysi,Moja córka, wychodzi z jednej choroby, i za moment wchodzi w drugą, w ciągumies, chorowała, na zapalenie oskrzeli gdzie dostała, antybiotyk Augumentin, który ją wyleczył, ale od niego dostalą, bardzo dużej rozlanej wysypiki, na pupie i okolicach intymnych, po delikatnym podleczeniu pupy, dostała zapalenie gardłą, i też dostala, antybiotyk, summamed, pomoglo, znów zapalenie osk,zapalenie jamy ustnej,i teraz znow osk,

Objawy skazując na nietolerancję leków z grupy penicylin. Stosuj cefalosporyny, a najlepiej nie chodź do lekarzy, leczcie ją z mamą, babcią sposobami domowymi. W tym wieku dziecko nie wymaga aż tak silnego leczenia antybiotykowego. Antybiotyki jak widzisz szkodzą.