Nawracające swędzące zmiany na wzgórku łonowym i wargach sromowych

mam powracające swędzące plamy na wzgórku łonowym i wargach większych. wargi są czasami całe czerwone i jakby w jakiś chrostach czy grudkach . nie wiem czy to grzybica czy po delilacji podrażnienie. bo jak schlodze miejsc to objawy giną. czasami na wzgórku róznież są chrostki z biała wydzieliną. bardzo sie obawiam ze to mzoe byc cos poważnego.

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to grzybica. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.