Negatywny test ciążowy i późniejsze wystąpienie okresu bez bólu brzucha

Witam, Staram sie z partnerem o drugie dziecko. Ostatnia miesiaczke mialam 4/10 i mam regularny okres co 28 dni. Tym razem po raz pierwszy mi sie spoznil 9 dni. Piersi mam bardzo czule i napuchnieta pochwe i temp 37. Dzisiaj dostalam pierwszy dzien okresu ale nie boli mnie brzuch. Test wychodzil negatywny.czy mozliwe ze jestem w ciazy i powinnam powtorzyc test?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli Pani dostała normalny okres, tzn taki jak zwykle. to raczej nie powinna być Pani w ciąży. Aczkolwiek u niektórych kobiet w czasie ciąży występuje jakiegoś rodzaju krwawienie. Najlepiej byłoby aby udała się Pani do swojego lekarza.