Negatywny test ciążowy przy staraniach o dziecko

witam,spoznia mi sie okres 6 dni, lecz test negatywny wychodzi. Dodam ze staramy sie od 3 miesiecy o drugie dziecko i kochamy sie w dni plodne by zajscw ciaze.Okres zawsze mialam regularny co dodnia i godziny,niemam stresu zyje normanlnie jak dotychczas czy jest szansa bym byla w ciazy ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wynik testu można uznać za wiarygodny ( raczej nie jest Pani w ciąży). W przypadku braku krwawienia miesiączkowego w przeciągu kliku dni powinna Pani udać się do ginekologa aby szukać ewentualnych innych możliwych przyczyn braku miesiączki. Pozdrawiam