Nerwy z powodu rozmów dziewczyny na portalu społecznościowym

Witam strasznie się denerwuję gdy moja dziewczyna pisze na facebooku z jakimś kolegą nie lubię tego ona nie lubi jak jakaś dziewczyna zagaduje też do mnie ale jak jest w szkole i jakiś kolega z nią rozmawia na przerwie nic mi się nie dzieje nie denerwuję się. Wiem że mnie kocha i Ja też bardzo Ją kocham planujemy razem wspólną przyszłość . W czym może tkwić ten problem ? Czy wielu mężczyzn tak by zareagowało z tym pisaniem ? proszę o odpowiedź

Dzień dobry!

Wszyscy dorośli ludzie (a takimi Państwo jesteście) kontaktują się ze sobą. Mają znajomych, przyjaciół (różnej płci), spędzają razem czas, prowadzą luźne towarzyskie rozmowy z kolegami z pracy/ szkoły, sprzedawcą w sklepie czy współpodróżnymi w pociągu. Wiele osób prowadzi blogi, portale, korzysta z komunikatorów internetowych. Jest bezzasadne, aby związek oznaczał konieczność rezygnacji z tego wszystkiego i udania, że osoby odmiennej płci nie istnieją. Co więcej - jest naturalne, że nawet, kiedy jesteśmy w stałym związku, to nie przestajemy zauważać atrakcyjności innych ludzi.

W każdym zachowaniu można mieć jednak zarówno czyste intencje, być całkowicie wiernym i lojalnym wobec partnera - lub nie.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza