Nieregularne miesiączki i brązowe plamienia a ciąża

Witam!Byłam dzisiaj u ginekologa. Mam nieregularne miesiączki, a ostatnio zamiast okresu miałam przez tydzień brązowe plamienie. Podczas badania p.doktor zapytała czy biorę pod uwagę ciąże ponieważ moja macica jest miękka.Jednak podczas USG, powidziała, że nic nie widzi. Mam zrobić test ciążowy za 2 tygodnie, oraz badania na hormony. Boje się ponieważ pani doktor wspomniała coś o ciąży pozamacicznej!Czy jest możliwość normalnej ciąży mimo, że w macicy nie było nic widać?A może to nie ciąża?

Aby odpowiedzieć na Pani pytania trzeba wykonać badania- test ciążowy, ewentualnie powtórzyć USG a w razie wykluczenia ciąży- wykonać badania hormonalne. Z kompletem badań proszę zgłosić się do ginekologa.