Niewielkie bóle kolan przy przysiadach

Witam, 19 lat, mężczyzna Od kilku przy robieniu przysiadów odczuwam niewielki ból kolan, strzelają. Zaczęło się, gdy trenowałem wyskok, o czym to może świadczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie stawów kolanowych. Konieczna jest wizyta u specjalisty ortopedy, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie.