Niska temperatura ciała od dwóch tygodni

Mam 18 lat. Od prawie 2 tygodni mam za niską temperaturę (35,2; 35,4 a najwyższa 35,9). Jestem zmęczona, boli mnie głowa, jestem senna już o godzinie 19 ale nie mogę zasnąć. I często budzę się w nocy i nie mogę spać. Mam huśtawki nastroju, czasami chcę płakać, raz jestem zadowolona a raz zła z byle powodu. Często kuje, piecze mnie serce. Nie wiem co robić. Czy powinnam jakieś badania zrobić? Czy nie ma się czym przejmować?

Witam,

proszę zgłosić się do lekarza internisty. To najlepsze miejsce na rozpoczęcie diagnozy.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Na początek proszę skonsultować się z lekarzem i zrobić podstawowe badania. Jeśli lekarz wykluczy somatyczne podłoże objawów, będzie to oznaczało ich emocjonalne podłoże, a wówczas należy podjąc psychoterapię. Pozwoli ona pozbyć się uciążliwości.