O czym może świadczyć bólem brzucha po lewej stronie na wysokości żeber?

Witam, od lat zmagam Sie z bólem brzucha po lewej stronie na wysokości żeber. Od lat przez każdego lekarza mam. Diagnozowane jelito drażliwe. Bez żadnej kolsnoskopi oraz gastoskopi, żaden lekarz nie chce mnie ta takie badanie wysłać twierdząc że to jelito. Trochę się martwię czy to nic poważniejszego. Miałam robione tylko usg które nic nie wykazuje ale wiadomo że jelit nie widać. Bóle zazwyczaj występują po szybkim zjedzeniu ale te bóle utrzymują się kilka dni potem mam spokój na dłuższy czas i znowu ból oraz zatwardzenie nie mam nigdy biegunki. Ból jest mniejszy po oddaniu stolca ale cały czas się utrzymuje. Czy po tych objawach to faktycznie jelito boję się by nie okazało się że to jakiś rak

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa i kierować się jego zaleceniami .
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.