O czym może świadczyć powiększająca się zmiana skórna na piersi?

Dzień dobry. Chciałabym zadać pytanie, które nurtuje mnie już bardzo długo. Na prawej piersi mam taką jakby czerwoną "krostkę". (Raczej bym nazwała to czerwonym bomblem z krwią) Nie pamiętam dokładnie kiedy się pojawiła, ponieważ mam ją już jakoś kilka lat. Ostatnio ponownie przykuła moja uwagę i z ciekawości to zdrapałam (co nie było mądre z mojej strony) Zauważyłam, że zrobiło się znacznie większe niż wcześniej i zaczęłam się martwić. Mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego

Do postawienia rozpoznania potrzeba przede wszystkim obejrzenia zmiany skórnej, a także znajomości stanu klinicznego pacjenta, wnikliwie zebranego wywiadu. Proponuję wizytę u dermatologa. Pozdrawiam.