O czym może świadczyć uczucie lęku w wyniku stosowania leków uspokajających?

Witam serdecznie mam pytanie odbisnie lekow od lutego zdiagnozowane zostalo u mnie zapalenie zoladka helikobakteria pyrola bralam leki bylo ok. Potem poszla na poczatku maja znow po leki znow mialam bole zoladka nerwy i wgole to lekarz przepisal mi metronidazol 500mg 2x2 duomox 2x1 i xanax 2x1 w polowie brania tych lekow slabo sie czulam potem zaczelo byc coraz gorzej jakie leki strach przed wszystkim zglosilam sie do psychiatry opowiedzialam co sie dzieje i wogole to dostalam Asertin. Ja w zyciu nie mialam takich obiawow typu leki strach jak by ktos mnie nafaszerowal grzybami halucynogennymi

Lek. Michał Lenard

Sugeruję odstawienie leków od psychiatry i ponowną wizytę w celu zmodyfikowania leczenia. Pozdrawiam!