O czym świadczy ból kręgów w odcinku piersiowym?

Witam Od kilku miesięcy zmagam się z bólem kregow w odcinku piersiowym/szyjnym. Kiedy pochylam głowę w stronę lewego braku odczuwam ostry bol przy którymś z kregow. Jest to górna część odcinka piersiowego lub koniec kregow szyjnych. Kiedy naciskam na niektóre kręgi w tej okolicy odczuwam bol. Bol pojawia się też kiedy skrece głową w lewą stronę, ale nie jest on tak silny jak przy pochylaniu glowy w bok. Zastanawiam się czy to nie jest bol mięśnia któregoś a mi się wydaje ze to kręgi bo bol jest jakby po lewej stronie kregu i czuję go również 2cm od kregu. Nie mogę też dokładnie określić czym spowodowany jest bol glowy, ponieważ we wrześniu 2018roku potrącił mnie samochód (wstrząśnie mózgu, złamany lewy obojczyk, kość kulszowa i łonowa). Dlatego bóle głowy mogą być spowodowane wypadkiem a nie bólem kręgów. Planuje pójść do neurochirurga prywatnie, ale nie wiem czy on pomoże.

Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań. Najważniejszy stan Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.