O czym z nim gadać na przerwach?

On jest moim kumplem, ale jakoś trudno czasem znaleźć mi temat ;// lub jakieś pytanie zadać. Przychodzę do domu i płaczę, bo wiem, że zobaczę go dopiero jutro ;/;/ Ja mam 13, on 15 lat.

Myślę, że najlepiej byłoby, gdybyście znaleźli wspólne zainteresowania, np. sport, i jeszcze lepiej - wspólnie się w nie zaangażowali. Wówczas problem braku tematu do rozmowy przestałby istnieć.