Obojętność uczuciowa wobec partnera

czy obojetnosc uczuciowa wobec partnera w depresji mi inie czy ja przestalam go kochac meczy mnie obojetnosc a leki od psychuatry biore od 1.2 miesiac,minie mi to?co robic?

Witam
Depresja również może wynikać z nieprawidłowej więzi pomiędzy Wami Obojgiem,więc w miejsce leków proponuję współną psychoterapię ,gdzie jest mozliwośc skonfrontowania wzajemnych oczekiwań i mozliwośc przywrócenia harmonii w związku lub ....ułatwienia rozstania/także na określony czas/.
Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza