Obsesja na punkcie odchudzania

Witam mam 14 lat zaczelam odchudzac sie w kwietniu przy wadze 66 kg obecnie waze 49 przy wzroscie 162 i nie moge z tym skonczyc do dzis . staram sie jesc 100 kcal dziennie ale czesto to przekraczam wtedy wymiotuje lub cwicze do momentu gdy zrobi mi sie przed oczami czarno . czesto jak wstaje w lozka mam czarno przed oczami + nie jem miesa . gdzy kaza mi jesc zaczynam plakac i rzucac jedzeniem , czasami wymiotuje 3-4 razy dziennie i cwicze lub po prostu jem rano jogurt i pol dnia cwicze .
14 LAT ponad rok temu

Witaj,
Cierpisz na anoreksję. Porozmawiaj z rodzicami o swoich problemach z odżywianiem, bowiem sytuacja zagraża zdrowiu i życiu. Powinnaś spożywać około 2000 kcal w ciągu dnia, a dostarczasz zaledwie 100 kcal. Aby Twoje serce biło, mózg pracował, kurczyły się mięśnie, krew krążyła, komórki się regenerowały organizm potrzebuje około 1200 kcal/ dobę. Pozdrawiam, Aneta Kościołek

Witam Cię Serdecznie,

Proszę, nie zwlekaj i poproś Mamę lub dorosłą i bliską Osobę o pomoc, celem dotarcia na konsultację do Poradni leczenia zaburzeń odżywiania albo do Poradni zdrowia psychicznego.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej