Obumarcie jednego z bliźniaków w 24. tygodniu ciąży

Witam , Jestem w 24 tyg ciąży na wczorajszych badaniach penetralnych dowiedziałam się , że ze jedno z bliźniaków dwukosmówkowych dwujajowych obumarło ok. 19 tygdonia , lecz lekarka miejscowa do której chodze nie stwierdziła tego 2 tygodnie temu ? Nie wiem co się teraz stanie , martwie się o dziecko , poród , co z obumarłym maleństwem ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, żę do porodu może już się nie dziać. Konieczna jest obserwacja. Proponuję udać się konsultacyjnie do drugiego ginekologa,.