Osłabienie, bóle i wypryski

Od dłuższego czasu źle się czuję. Najpierw bardzo bolały mnie ręce i kręgosłup. Później mimo kilkakrotnych rehabilitacji miałam silny atak rwy kulszowej, kilka dni nie ruszałam się o własnych siłach, wzięłam w zastrzykach leki: mydocalm i diclak, różne żele itp. Częściowo ustąpiło, ale długo nie mogłam dojść do siebie. Następnie bez uzasadnionej przyczyny na plecach zaczęły pojawiać się pryszcze podobne do czyraków, ale bolące i bez ropy, bardzo trudno gojące, które po leczeniu pozostawiły brązowe plamy. Po dwóch miesiącach byłam coraz bardziej osłabiona. Zrobiłam badania; limfocyty wyszły obniżone 22,4 a neutrofile podwyższone;67,8. Dodam, że od kilkunastu lat żyję w ciągłym stresie. Od czasu do czasu zapadam na zapalenie gardła i mam krótkie cykle - po 22 dni i obfite miesiączki. Mam 45 lat. Proszę mi odpisać. Czy te wyniki sugerują jakąś chorobę?

Witam! Konieczna jest diagnostyka - badania hormonalne, obrazowe kręgosłupa oraz konsultacje - neurochirurgiczna, ortopedyczna, endokrynologiczna i dermatologiczna, być może reumatologiczna. Proponuję zacząć jednak od specjalisty chorób wewnętrznych - internisty, który potraktuje Panią "całościowo" tj. przeprowadzi dokładny wywiad dotyczący wszystkich dolegliwości i zaplanuje diagnostykę. Objawy mogą wynikać z jednego zespołu chorobowego lub być wynikiem różnych schorzeń. Pozdrawiam