Odrobina krwi podczas oddawania stolca

Witam serdecznie. Od kilku dni zauwazylem iz, po oddaniu stolca przy podcieraniu na papierze pojawia sie odrobina krwi. Nie odczuwam zadnych bolesci, czasem mam wzdecia, Prosze o porade

Mikołaj Cyganok

Krew w stolcu w zależności od jej charakteru (wyglądu) może mieć różne przyczyny. Niemniej jednak, każda ilość krwi w stolcu, powinna budzić niepokój. Proszę nie zwlekać i udać się do lekarza rodzinnego. On pokieruje dalszą diagnostyką przyczyn krwawienia.