Odżywianie do grupy krwi A

Mam grupę krwi A i podobno powinno się do niej stosować wyżywienie.Za mięsem czy wędlinami nie pzrepadam .Nie mama ochoty by jej jeść codziennie ,lecz wówczas nie mam wyboru w jedzeniu i zmuszam się do wyrobów mięsnych .Te warzywa co mi smakują to nie wolno przy refluksie a za tymi co nie smakują jak kalafior , szpinak czy brokuł to zalecane.TO takie jedzenie na siłę nie mając dużego wyboru i monotonia jedzenia mało urozmaicone potrawy.Z_wa

Dzień dobry,

najlepszym doborem diety jest obserwacja swojego organizmu. Dieta dostosowana do grupy krwi zazwyczaj nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Każdy z nas powinien mieć indywidualnie zbilansowaną i dostosowaną dietę do swoich potrzeb.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Witam,
Nie ma naukowych podstaw aby kierować się przy wyborze sposobu żywienia grupą krwi. Zaleca się aby dieta była zrównoważona i urozmaicona.
Pozdrawiam