Okres oczekiwania na decyzję o zdolności do pracy

jestem po zawale serca /ściana przednia/ i po trzech koronografiach lat 59 lekarz orzecznik po 9 misiącach wydał decyzję cytuję : nie jest pan niezdolny do wykonywania pracy odwołałem się do komisji lekarskiej w terminie i od 24 lipca do dnia 08.08.2013r nie mam żadnej odpowiedzi, lekarz rodzinny nie da zdolności do pracy z czegto mam zyć jeżeli świadczenie skończyło się 26 lipca.jak długo można czekać na decyzję komisji.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Okres oczekiwania na decyzję o zdolności do pracy nie jest jasno określony, co oznacza, że może trwać zarówno kilka, kilkanaście dni jak i kilka, kilkanaście tygodni. Zależne jest to od wielu czynników, w tym ilości aktualnie rozpatrywanych spraw, skomplikowania Pana problemu, itd. Proszę zatem wykazać się cierpliwością.