Opis prześwietlenia kręgosłupa a słaba erekcja

Byłem na prześwietleniu kręgosłupa i napisane jest "Podejrzenie niepełnego spojenia tylnego łuku S1, poza tym kręgosłup LS w obrazie rtg uchwytnych zmian kostnych nie wykazuje." Co to oznacza i czy to jest groźne ? Czy to może być przyczyną słabej erekcji ? i problemów (już rzadziej) z oddawaniem moczu ? Jakoś tak od kwietnia miałęm problemy z pełną erekcją i z oddaniem moczu. Mam 188cm 85kg nie pije nie pale, prawiczek. A co oznacza to o tym kręgosłupie ?

Rtg kręgosłupa powinien interpretować lekarz kierujący, interpretacja odbywa sę w kontekście stanu klinicznego. W poście brak informacji, z jakich wskazań było rtg.
RTG kości nie wykonuje sie bez wskazań, bo to badanie promieniami jonizującymi.
Moim zdaniem opis rtg nie jest w niczym niepokojący, ale proszę iść z wynikiem i zdjęciem do lekarza kierującego.
Objawy ze strony ukladu moczo-płciowego najlepiej wyjaśnić z chirurgiem urologiem.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com