Opis RTG kręgosłupa i silne bóle ręki

Witam właśnie otrzymałam opis z RTG - "Odprostowanie fizjologicznej lordozy kręgosłupa szyjnego ze zmianami zwyrodnieniowo-zniekształcającymi. Zwężenie szpary międzykręgowej C6-C7 oraz widoczne zmiany zwyrodnieniow- zniekształcające pr. stawu brrkowego i stawów łokciowych. Mam 58 lat. Czy to jest niebezpieczne. mam silne bóle od barku przez całą rękę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa, które mogą być przyczyną dolegliwości. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.