Opis zdjęcia RTG kręgosłupa i drętwienie rąk

Witam, odebrałam dziś zdjęcie rtg z opisem zniesienie lordozy w odcinku L-S. Mam już drugi raz rwę kulszową prawostronną, pierwsza w marcu, druga teraz, drętwieją mi ręce i mam często opuchnięte, nabrzmiałe dłonie, a wszystko zaczęło się gdy podczas cięcia cesarskiego byłam 3 razy kłuta w kręgosłup bo pani nie mogła trafić w odpowiednie miejsce by znieczulić ale nikt nie dopuszcza faktu by łączyć te dwie sprawy. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyną rwy kulszowej mogą być zmiany kręgosłupa opisane w rtg. Bóle rąk mogą być związane ze schorzeniem kręgosłupa, jednak nie można również wykluczyć innych przyczyn - wskazana jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.